Twój fanpage ma tysiące fanów, na Insta obserwują Cię dziesiątki tysięcy ludzi, a jednak sprzedaż nie jest taka, jaka by Cię satysfakcjonowała?

Mam na to radę. Dużo rad w sumie. Ponad 5 godzin kursu, który podpowie Ci jak przekuć swoich fanów/obserwatorów/subskrybentów w płacących klientów.

Wielu przedsiębiorców się z tym zmaga. Dlatego przygotowałam specjalny kurs o social sellingu.

Zwykle kosztuje 250 zł, ponieważ zawiera dużo praktycznej wiedzy, którą zdobywałam przez wiele lat. Teraz jednak, z okazji noworocznej promocji Udemy mogę zaoferować go wam za 35 zł.

Nie żartuję 🙂

Dla tylko przez chwilę. Kupujcie go przed Walentynkami. Może to nie najromantyczniejszy prezent pod słońcem, ale zapewniam, że wasza druga połówka będzie zadowolona, że inwestujecie w jej biznes.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Ponad 5-godzinne wideo szkolenie „Sprzedaż w social media” przygotowane przez Monikę Czaplicką.

Moduł 1 „Jakie portale wybrać i co się na nich najlepiej sprawdza?”
Zastanawiasz się, jaką platformę społecznościową wybrać do swoich działań, aby przyniosło Ci to zysk? Czy zdecydować się tylko na Facebooka, czy zainteresować się Twitterem albo LinkedIn? Gdzie przebywają określone grupy docelowe? W szkoleniu poznasz odpowiedzi na te pytania. Dowiesz się, jakie portale do czego się nadają – przejdziemy przez różne portale społecznościowe i pokażemy Ci, jaki mają potencjał sprzedażowy i jakie działania tam najlepiej się sprawdzają.

Moduł 2 „Sprzedaż na Facebooku”
Zobacz, jak pozyskiwać klientów i wykorzystać możliwości sprzedaży na Facebooku. Nie będziemy mówić o reklamie, tylko o innych działaniach na Facebooku, które przekładają się na sprzedaż. Omówione zostaną sposoby pozyskania klientów i sprzedaży na Facebooku: dzięki postom, konkursom, opiniom, aplikacjom i innym pomysłom.

Moduł 3 „Sprzedaż na innych kanałach”
Dowiesz się, jak sprzedawać i gdzie szukać klientów na innych kanałach. Omówimy LinkedInd, Twitter, Instagram i YouTube. Zobaczysz, jak najskuteczniej wykorzystywać darmowe opcje na tych portalach.

Moduł 4 „Optymalizacja sprzedaży na Facebooku — praktyka”
W tym module pokażemy, jak przygotować profil na Facebooku pod działania sprzedażowe. Przedstawimy wszystko w praktyce krok po kroku: jak wykorzystać różne elementy profilu do sprzedaży, jak zainstalować aplikacje, stworzyć sklep na Facebooku i korzystać z grup.

Moduł 5 „Social selling – zdobywanie leadów i sprzedaż w mediach społecznościowych”
Istnieją pewne elementy, które są niezbędne do skutecznej sprzedaży w social media. W trakcie tego modułu zobaczysz, jak działają mechanizmy sprzedaży w social media, jak klienci podejmują tutaj decyzje i jak na te decyzje wpływać. Zobaczysz, jak szukać leadów i tworzyć relację w social media oraz jak tworzyć lejki sprzedażowe i cykle.

Moduł 6 „Pielęgnowanie leadów”
Ważna część sprzedaży w social media to zdobywanie leadów i kontaktów, które możesz przekształcić w klientów. W trakcie tego modułu dowiesz się, jak pozyskiwać leady, jak je pielęgnować i przekształcać w klientów oraz utrzymywać z nimi dobre relacje? Omówimy social CRM – czym powinny się cechować dobre systemy i jak je wykorzystać.

Moduł 7 „Monitoring mediów”
W szkoleniu zobaczysz, jak praktycznie wykorzystać monitoring mediów społecznościowych do sprzedaży. Zobaczysz, co należy analizować, jak wyszukiwać informacje o klientach oraz o oznakach zainteresowania produktem lub usługą.

Moduł 8 „Uzupełnienie działań w social media”
Aby sprzedaż w social media przynosiła lepsze efekty, warto ją połączyć z takimi narzędziami, jak landing page, newsletter, email marketing i seo. W tym module zobaczysz, jak uzupełnić działania w social media o dodatkowe elementy.

Moduł 9 „Narzędzia”
Przegląd narzędzi, które są potrzebne w sprzedaży w social media. Zobaczysz, jakie narzędzia są przydatne do monetyzacji Twoich działań w social media. Zacznij monetyzować swoje działania w mediach społecznościowych.

Wideo szkolenie „Sprzedaż w social media“ przygotowane zostało dla osób, którym zależy, aby za pomocą mediów społecznościowych dotrzeć do klientów i zwiększyć sprzedaż. Nie omawiamy reklamy. Skupiamy się na pozostałych działaniach, jakie można prowadzić w mediach społecznościowych, aby generować sprzedaż.

Kurs oparty doświadczenie Moniki Czaplickiej, przykłady i case study. Pokazuje, jakie działania i narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż za pomocą mediów społecznościowych.

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments