Dlaczego Wiola do mnie zadzwoniła to nie wiem, ale pamiętam, że powiedziałam jej, że blogerom brakuje fajnego warsztatowego eventu. Blog Forum Gdańsk to bardziej gala, inspiracja i ważne tematy. A trzeba coś praktycznego.

To było w czerwcu 2014, może maju. Podsunęłam pomysł, żeby zrobić treść do ściągnięcia w zamian za mail i dowiedzieć się czy blogerzy są czymś takim zainteresowani. Okazało się, że byli. Ebook napisany z tej okazji – Monetyzacja bloga – rozszedł się jak świeże bułeczki, a blogerzy szumnie tłumnie powiedzieli – TAK!

See Bloggers 1

Pierwszy event mnie ominął, bo mój brat postanowił się rozmnożyć, a że muszę dbać o potencjalnych spadkobierców mojego imperium i marki, nie pozostało mi nic innego jak pojechać do Brukseli i zająć się Bernasiem. Pocieszałam się, że kolejne See Bloggers przede mną.

See Bloggers 2 – winter is blogging

Tu już nie było wymówek – musiałam być. W ciągu prawie 2 dni wydarzyło się tyle rzeczy, że ciężko przez wszystkie przejść, więc w skrócie:

 

 • Bifor czyli urodziny Wioli

  W piątek wieczorem w Coco bifor, czyli urodziny Wioli. Poznałam parę nowych osób, pogadałam ze starymi, nie upiłam się.

 • icon

  Moja prelekcja

  Chyba fajna, bo było #mizianiePoJajkach. Prezka tu.

 • icon

  Panele dyskusyjne

  Różne tematycznie. Najmocniejszy był o współpracy na linii blogger-(agencja-marka. Tu dziewczyny i Wojtek opowiadają o tym jak blog i praca się łączą.

 • icon

  #darylosu

  #chrupkie od Lidla, 12 letnia od Granta, Bubble tea, fotobudka i nie wiem co tam jeszcze – na propsie tak bardzo.

  I kanapka od Dziuli mniam!

 • icon

  #Jadźkarysuje

  Ale co ona robi z mazakami to głowa mała. Ja tam robię to Twoje trrrr i napierniczam słowotok, a Jadźka (czyli Natalia) wziu i bziu i narysowała całą prelekcję.

 • Ludzie

  300 osób and counting. I do tego dużo nowych gęb, więc było kogo poznawać. Stare #ciągletesamegęby też. Dla odświeżenia.

 • After

  Nie lubię imprez, ale nocne rozmowy w kibelku o psach, ileś blogerów, którzy podchodzili i chcieli mnie poznać (nie wiem czy to dobrze) i za dużo Granta.

Złote myśli z prezentacji na See Bloggers

[orbit_testimonial_2][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Zła sława ciągnie się jak gumka od majtek.”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Nie ma sensu robić burzy, piszmy dobre teksty.”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Gdyby przyszło Wam do głowy coś kupić (fanów) to lepiej kupcie sobie colę!”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Nie chodzi, aby mieć największego (fanpaga).”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Za 5 złotych możecie mieć liczby jakie chcecie.”][/orbit_testimonial_2]
[orbit_content_box style=”blue” icon=”fa-newspaper-o”]

Relację przeczytacie też (i zobaczycie mnie) na Pomorska.tv

[/orbit_content_box]

Prezentacja

Brand24

See Bloggers za nami, ale przed nami kolejne miesiące przygotowań do następnej edycji. Na pewno trzeba będzie pozbierać przemyślenia, wspomnienia i ogarnąć, co było dobre, a co wymaga poprawy.

I zabrać się za organizację kolejnej edycji – zespół Marketing Day świetnie sobie poradził, więc See Bloggers 3 zapowiada się fajowo.

A wy – byliście? Jak oceniacie? Jeśli nie byliście – dlaczego? I czy chcecie być na See Bloggers 3?

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments