Zima to pora, kiedy większość narzędzi do monitorowania internetu odświeża lub przebudowuje swoje interfejsy. Nie inaczej jest z Brand24, które przedstawiło kilka ciekawych nowych funkcjonalności. O tym co się zmieniło i jak można to wykorzystać czytajcie poniżej.

Funkcja odpowiedz

brand24.pl 2016-01-30 08-21-55 kryzys social media - Brand24 - Panel

Bardzo fajna funkcja. Widziałabym skierowanie funkcjonalności w stronę Saleslift – możliwość odpowiadania z narzędzia, logi z konwersacji – absolutnie świetny kierunek. Niestety, kiedy kliknęłam w odpowiedz okazało się, że zostałam przeniesiona do posta. Równie dobrze mogę klikać w samą wypowiedź. Rozczarowałam się. Wyróżnienie na zielono wcale szału nie robi.

 

Wyczyść filtry

unnamed1

Absolutnie podstawowa funkcja. Dziwne, że wcześniej jej nie było. Wygodne, ale zmiana kosmetyczna.

 

Menu więcej

unnamed3

Zamiast rozległego paska pełnego przycisków mamy wygodne menu, gdzie znajdziemy dodatkowe opcje, między innymi powiadomienia, blokowanie i oznaczanie. Estetyczna zmiana i pomaga w utrzymaniu przejrzystości.

 

Zaznacz wszystkie

unnamed4

Funkcja niezbędna do pracy. O ile dobrze pamiętam w poprzedniej wersji panelu była dostępna – zniknęła w nowym interfejsie Branda. Dobrze, że wróciła. Wygodna – ułatwia kasowanie czy edytowanie wydźwięku.

Zmiana wyglądu wyświetlania wypowiedzi

brand24.pl 2016-01-30 08-24-33 kryzys social media - Brand24 - Panel

Przesunięcie źródeł w prawy górny róg,  ułatwienie zmiany wydźwięku, wyświetlanie interakcji obok wydźwięku – znów zmiany, które usprawniają, ale nie stanowią rewolucyjnej zmiany.

 

Łatwiejsze grupowanie

unnamed2

Najeżdżamy na grupy i mamy wypisane nasze grupy, możemy szybko dodać nowe. Wygodnie i przyjemnie. Na propsie.

 

Zmiany w panelu Brand24 są kosmetyczne, ale potrzebne. Ułatwiają pracę i sprawiają, że panel jest jeszcze bardziej przejrzysty. Ale zmiany są niewielkie i przez większość – pewnie nie zauważone…

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments