Zmiany, zmiany, zmiany. Sentione odświeża swój wygląd i funkcjonalności. Specjalna recenzja, tylko dla czytelników mojego bloga. Zobaczcie co zmieni się w Sentione w nowej wersji.

Tutorial

 

new.sentione.com 2016-01-29 11-51-06 SentiOne

Rozpoczynając swoją przygodę z nowym Sentione zaprasza nas od razu do tutoriala. Dzięki temu możemy dowiedzieć się co się zmieniło i jak sobie radzić ze zmianami. Jest naprawdę wygodny i pozwala dowiedzieć się najważniejszych rzeczy bez zbędnej straty czasu.

Nowy design i tematy

Ci, którzy widzieli już Saleslifta znają ten design. Dla pozostałych będzie zaskoczeniem. Moim zdaniem bardzo ładny, wyrazisty i naprawdę czytelny. Sentione 2.0 pozwala nam na konwertowanie starych tematów na nowe, szybki podgląd wiadomości inbox (powiadomienia push) i pokazuje co mamy w danym temacie monitorowane.

Świetną sprawą, oprócz zmian w konfigurowaniu tematów, jest też podsumowanie tego, co monitorujemy. Dużo łatwiej zobaczyć co będzie wyszukiwane. I jednym kliknięciem można zduplikować temat.

new.sentione.com 2016-03-13 16-59-36 SentiOne

Podgląd wyników

Poza nowym wyświetlaniem wyników główną zmianą jest dodanie opcji sortowania wyników: publikacje, indeksacje, zasięgi. Wyraźnie podkreślone słowa kluczowe, łatwe edytowanie wyników (zmiana wydźwięku, płci, kategorii itd.)

Wraz z nowym wyglądem podłączono też nowy system wyświetlania interakcji (polubień, komentarzy, podzieleń się oraz fanów).

new.sentione.com 2016-03-13 21-30-01 SentiOne

Stwórz własny dashboard

Bardzo wygodną rzeczą jest możliwość budowania własnego panelu. Możemy wybrać do niego takie wykresy i dane, które nas interesują. Czy wiecie, że wykresy mogą zmieniać rozmiar aż po 4K? Wreszcie jednym kliknięciem pobierzemy wykresy 🙂

new.sentione.com 2016-03-13 21-46-44 SentiOne

Bardzo ciekawy jest pryzmat konwersacji – dzięki temu łatwo zobaczymy rozkład wydźwięku w czasie.

new.sentione.com 2016-03-13 21-55-54 SentiOne

Poza tym standardowo: role, alerty, tematy, tagi, raporty.

Bardzo wygodne przełączanie między Sentione a Saleslift (lewy górny róg). Jedną z funkcji przerzuconą z Saleslifta jest możliwość odpowiadania prosto z aplikacji.

sentione.com 2016-03-13 23-34-10 SentiOne

Chociaż pod względem funkcji rewolucji nie ma, integracja wyglądu obu narzędzi oraz zmiana designu jest na ogromny plus 🙂 Zdecydowanie warto testować. Szczególnie, że dużo zmian pod maską: responsywny wygląd, odchudzenie strony (działa naprawdę szybko), a prawdziwą zmianą jest powstanie aplikacji mobilnych!

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments