Nowe narzędzie na naszym blogerskim poletku. Jeśli lubicie się porównywać lub szukacie firm do współpracy – brace yourself. To narzędzie jest dla Was.

Hash|fm? To narzędzie, które niedługo będzie w klasycznym trio jak Sotrender i Brand24? Miałam zanim stało się modne… Wreszcie będzie wiadomo czy kryzys na blogu zobaczy ktoś poza babcią i listonoszem i w razie czego na jakich profilach przepraszać…

Hash.fm

Proste narzędzie – zakładasz konto i uzupełniasz pola. Znajdziemy tam informacje o możliwościach współpracy, dotyczące samego/samej (v)blogera/ki lub osobowości internetowej, znajdziemy linki do kanałów społecznościowych, a także magiczny ranking.

Mój profil wygląda tak:

Monika Czaplicka Hash.fm
Monika Czaplicka Hash.fm

Dlaczego Hash.fm ma sens?

Jest kilka powodów

  • rankingi nie są tym, co jest najlepszym rozwiązaniem, ale czasem mogą pokazać prawdziwą wartość blogera – niektórzy krzykacze okażą się mniej interesujący, a pewni cisi pracusie mogą się okazać ciekawsi
  • przestrzeń do poinformowania o formach współpracy
  • przynależność do stowarzyszeń
  • nie ogranicza się tylko do blogerów

#darylosu

Jesteś marketingowcem i szukasz jakichś osobowości internetowych do współpracy? Nie musisz już przeglądać wielu blogów, szukać zakładek o współpracy i tracić czasu. Wybierasz interesującą Cię kategorię, szukasz osób, które interesują się konkretnym typem współpracy i już! Wchodzisz na bloga/profile, żeby upewnić się, że proponujesz odpowiednią rzecz i żeby poznać taką osobę i możesz ruszać z kampanią 🙂

Kryzysy? Gdzie tu są kryzysy?

Jakiś bloger pisze coś o Tobie w sieci. Wystarczy kilka kliknięć i masz w jednym miejscu informacje o tym jaką ma siłę rażenia. Nie znaczy, że nie musisz się martwić kimś, kto ma mniej fanów, ale masz w jednym miejscu kanały, gdzie mogła pójść informacja oraz dane dotyczące tego jak taka osoba sobie radzi. Moim zdaniem bardzo przydatne.

W jakim kierunku ruszy Hash.fm?

To oczywiście wielka niewiadoma. Na razie serwis jest w fazie beta, rejestracja wymaga zgłoszenia się do twórców, a wiele aspektów jest dopracowywanych – jak chociażby to, co dokładnie oznaczają wskaźniki czy to, żeby można było dodać więcej niż jeden profil/fanpage.

Update – sierpień 2015

Hash.fm działa już pełną parą, a nie tylko w fazie beta. Można wybrać spośród czterech różnych planów usługowych (ceny od 199 zł za miesiąc). Rejestracja blogerów i youtuberów jest oczywiście darmowa. Oprócz dostępu usług, na stronie hash.fm znajdziecie też raporty np. o polskich markach na Snapchacie.

Cennik Hash.fm
Cennik Hash.fm
Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments