Słyszysz o nowy wyglądzie Facebooka, ale jeszcze go nie masz?

Moi znajomi mają już nowy wygląd Facebooka, a ja jeszcze nie. kiedy go dostanę i czy mogę jakoś to przyśpieszyć?

Pierwszy problem z tym pytaniem pojawia się przy definicji nowego wyglądu Facebooka, ale o tym za chwilę. Zakładam, że chodzi Ci o ten design, który odznacza się większą ilością szarego i nowymi ikonkami. Ten wygląd Facebook przyznaje losowo i raczej nie ma sposobu na przyśpieszenie tego procesu.
Ale to nie jedyny inny wygląd Facebooka. Czy masz search grapha? To zaawansowana wyszukiwarka, która umożliwia wyszukiwanie wielu informacji o innych użytkownikach. Możesz go dostać zmieniając język działania Facebooka z polskiego na angielki.
Czeka nas lada moment również nowy wygląd fanpage – z dwóch kolumn znów wrócimy do jednej. Administratorzy stron mogli się zapisać na listę oczekujących dzięki powiadomieniu na stronie. Jak wygląda nowy design fanpage możecie zobaczyć na stronie Facebooka – tak, Facebook tez ma fanpage 😉
Jeśli macie nowy wygląd aktualności i chcecie wrócić do starego, to jest wtyczka do Google Chrom, która wam pomoże.
Skoro jesteśmy przy tym temacie, to jeszcze zdradzę, że prawdopodobnie każdy z nas ma innego Facebooka. Ze względu na liczbę użytkowników Mark zdecydował, że będzie przydzielał różne funkcje różnym osobom testując ich użyteczność.

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments