„Rema co?” prawdopodobnie zapytasz. Przynajmniej ja tak zrobiłam. Rema Days 2020. A potem poczytałam o wydarzeniu i już wiem, że nie ma powodu i usprawiedliwienia, żeby nie wiedzieć o co chodzi. Tym, którzy żyli w ignorancji, tak jak ja, śpieszę z garścią informacji: dlaczego warto tam być.

Największe targi w Polsce. Serio!

Oczywiście w tematyce reklamowej. Około 800 wystawców (widzę na liście 786) z całego świata. To naprawdę robi wrażenie. Ogrom imprezy jest taki, że jest to 4 największa impreza na świecie!
Taka wielka impreza? A gdzie ja tam malutka firma?
W przeciwieństwie do wielu innych tego typu wydarzeń, Rema Days 2020 to wydarzenie, gdzie „mali” też znajdą miejsce dla siebie. Każda firma zainteresowana reklamą powinna tam się pojawić. 10 tysięcy – wiesz co to za liczba? Tyle nowości branżowych pojawi się na tych targach. Nie możesz tego ominąć!
Będzie sektor dotyczące:

  • giftów i textile, czyli upominków, tekstyliów i poligrafii
  • sign i visual, czyli outdooru, POS, nośników itd.
  • tech i print, czyli technologie, maszyny do druku i reklamy

Krótko mówiąc, znajdziemy tam przedstawicieli zarówno do zaprojektowania,  wyprodukowania, jak i zapakowania i wysyłki naszych materiałów reklamowych, ludzi z IT, fotografów, przedstawicieli mediów, firmy eventowe, usługi dookoła reklamy – każdy, kto robi w reklamie lub ją zleca znajdzie coś dla siebie. I pamiętaj – będą wystawcy nie tylko z Polski! Chcesz zawojować zagraniczne rynki i szukasz partnerów i podwykonawców?
Dzięki stronie internetowej możesz w prosty sposób się umówić z wybranymi podmiotami na spotkanie. Znajdziecie oczywiście mapę hal, ale możecie zaprojektować też swoje, te z wybranymi wystawcami.
Mają też swoją aplikację, która pomoże wam nawigować te wielkie targi. Są naprawdę wielkie.

Świetna konferencja Rema Days 2020

Aby jeszcze dodać wydarzeniu świetnej wartości Rema Days 2020 to nie tylko wystawcy i targi, którzy są główną atrakcją, ale również obszerna konferencja o tematyce reklamowej. Czyli dużo darmowej wiedzy!
RemaCongress to kilkadziesiąt różnych wykładów w różnych salach. A do tego – nie tylko od naszych polskich ekspertów, ale również zagranicznych gości.
Jeśli nie wierzycie czy warto, powiem, że jednym z prelegentów jest Paweł Tkaczyk 😉

Nie mam milionów monet…

Mało kto z nas ma. Jeśli Ci się wydaje, że bilet na Rema Days 2020 zrujnuje Twój firmowy budżet, to mam dla Ciebie WYŚMIENITĄ wiadomość. Bilet nie jest zbyt drogi, ale ponieważ jesteś czytelnikiem lub czytelniczką mojego bloga, więc możesz mieć bilet ZA DARMO!
Jak stać się posiadaczem lub posiadaczką biletu za 0 zł? Wystarczy ➡️ kliknąć tutaj ⬅️ wpisać kod: RDW095, i dostaniesz zaproszenie. Zarejestruj się (przed targami) i… już. To proste 😉

Eeee… to wszystko? Nie!

Nie wiem czy skusi was loteria dla uczestników (można wygrać rower), ale rozdawane będą również nagrody w konkursach dla wystawców, m. in. Korony Reklamy, Gifts of the Year, POS of the Year, Catalogue of the Year i The Prize for Innovation. We wszystkich, poza Koronami, swoje głosy oddają zwiedzający. Fajnie, prawda?
Organizatorem jest GJC International, którzy wydają między innymi Gifts Journal Polska (I mają szereg innych działań). Krótko mówiąc – sprawdzona firma.

Same targi organizowane są już od 16 lat! To mówi samo za siebie.

Mam nadzieję, że to Cię przekonało, że absolutnie warto być na targach Rema Days 2020. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – daj znać. Chętnie odpowiem albo przekażę do organizatorów.

Kiedy? 12-13.02.2020 od 9.30 do 17.30 (14.02 9:30 – 16:00)
Gdzie? Ptak Warsaw Expo (Al. Katowicka 62, Nadarzyn, pod Warszawą)
Za ile? Z Czaplicką za darmo!

Artykuł sponsorowany napisany na zlecenie GJC International.


Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
Aleksandra
9 miesięcy temu

Dlatego, że można znaleźć wszystkie potrzebne firmy a do tego dostać darmowe gadżety 🙂 To tylko 2 argumenty z wielu.