Wpisz swoje imię i nazwisko lub nazwę swojej firmy do Google. Co widzisz? Czy treści, które się tam pojawiają są rzetelnymi informacjami na Twój temat?

Zarządzanie reputacją online, to proces, którego zadaniem jest wspieranie prawdziwych i pozytywnych treści na temat wybranej marki, dbając o usuwanie treści niezgodnych z prawem.

Dlaczego warto interesować się swoją reputacją online? Wiele osób może szukać informacji o Tobie w sieci. Nawet, jeśli ktoś nie szuka – może się po prostu natknąć na nie. Czy chcesz, żeby ktoś miał prawdziwy obraz Ciebie albo Twojej firmy czy chcesz pozwolić innym kreować Twój wizerunek?

Nie działam w sieci, nie mam profili społecznościowych. Mnie to nie dotyczy.
BŁĄD! Niezależnie od tego czy jesteś częstym użytkownikiem sieci czy starasz się chronić swoją prywatność w internecie może być wiele treści o Tobie, ponieważ mogą być tworzone przez inne osoby. Zdjęcia ze wspólnych imprez, statusy dotyczące Ciebie, odniesienia na blogu do Twojej osoby. Ktoś może się nawet pod Ciebie podszywać.


Twoja reputacja online ma ogromne znaczenie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego co piszą o Tobie w sieci. Możesz również nie wiedzieć jak to, co widnieje w sieci wpływa na sprzedaż Twojej firmy lub Twoją pracę, a nawet życie osobiste. Czy chcesz ryzykować?

Chronić swoją reputację można na wiele sposobów. W zależności od sytuacji i możliwości, oferujemy wiele usług, które wesprą Cię w tym procesie.

Nie ryzykuj. Zacznij chronić swoją reputację w sieci już dziś.

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments