Od jakiegoś już czasu szum wokół Bitcoina trochę przycicha. Dzieje się tak po części dlatego, że klasyczne platformy tradingowe wyczerpały możliwość rozwoju i konkurencja między nimi obecnie ogranicza się głównie do nieistotnych szczegółów. I w takich warunkach na scenę wkracza Bitcoin Revolution – platforma, która może sporo zmienić.

Mniej działania, więcej zarabiania

Podstawowy problem, jaki wynikł w związku z tym, że na platformach tradingowych zaczęło grać mnóstwo ludzi, to pewne opóźnienia w zawieraniu transakcji oraz zmiana dynamiki rynku. Zasady, które z początku pozwalały w miarę trafnie przewidywać kierunek rozwoju sytuacji, zaczęły się załamywać. Albo inaczej – zasady wprawdzie działały, ale dalszemu skracaniu zaczęły podlegać okresy, w których trzeba było podejmować działanie. Mówiąc wprost – inwestorzy przestali nadążać z obsługą zleceń. Bitcoin Revolution to platforma zautomatyzowana, co ma ten problem całkowicie wyeliminować. Inwestor paruje platformę ze swoim portfelem inwestycyjnym, wprowadza założenia handlowe i może odpocząć – w chwili pojawienia się właściwego triggera, bot wykona zleconą operację i rozliczy transakcję szybciej i bez wahania.

Pierwszy bot dla zielonych

Rzecz jasna ten serwis nie jest ani pierwszym, ani ostatnim botem handlowym operującym na Bitcoinach. To, co go wyróżnia, to dobór funkcji dodatkowych. Dzięki temu, że dostępne są konta z funkcjonalnością demo, każdy inwestor może nauczyć się obsługi systemu, zanim zainwestuje swoje środki. Co zaś tyczy się samych inwestycji, to Bitcoin Revolution wyróżnia się szerokim wachlarzem opcji wpłaty, a także – co ucieszy szczególnie osoby dbające o bezpieczeństwo – skróconym, ale całkowicie pewnym systemem weryfikacji graczy. Plusem dla osób niedoświadczonych jest również dostępność całodobowego supportu technicznego. Generalnie nie ma wielu punktów, w których można się pogubić, ale gdyby jednak tak się stało, to uzyskanie pomocy nie jest trudne.

Coś dla zaawansowanych

Żeby jednak była pełna jasność: Bitcoin Revolution nie jest prostą platformą, na której dobrze poczują się tylko gracze o przeciętnych wymaganiach. Dostępność przejrzystego panelu z informacjami o otwartych pozycjach i spora ilość opcji pozwalających skonfigurować trading dla własnych potrzeb sprawiają, że jeśli ktoś ma większe wymagania, to prawdopodobnie znajdzie tu narzędzie pozwalające je zrealizować. Brokerzy współpracujący z platformą często przygotowują zaawansowane tutoriale i samouczki, w których omawiają specyficzne metody handlu pozwalające generować większe zyski. Oczywiście inwestycja w kryptowaluty zawsze będzie wiązała się z ryzykiem choćby już tylko ze względu na specyfikę tego typu aktywów, warto jednak dodać, że platforma bota ma liczne funkcje pozwalające kontrolować i poziom ryzyka, i to, jakie sumy środków są poświęcane na kolejne pozycje z listy, dzięki czemu inwestor zawsze może podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Wpis sponsorowany.

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments