Na grupie krysyzowej odbyła się wyjątkowa ankieta, w której można było głosować na największe fuckupy tego roku. Zobaczcie kto wygrał i poznajcie kejsy uznane za najgorsze w 2018 roku.


Pierwsze miejsce największego kryzysu 2018 uzyskała sytuacja oddawania asystenki na LinkedIn, gdzie pracownic Panasonica zapytał o jej kompetencje łóżkowe. Sprawę nagłośniła dziennikarka Olivia Drost. Jako tłumaczenie pracownik wyjaśnił, że znajduje się w szpitalu, a jego telefon był w posiadaniu innego pacjenta, który napisał haniebny komentarz. Całość przeczytasz tutaj.

Woda z cukrem w plastikowej butelce nie jest zła, przekonywała nas Martyna Wojciechowska. Na tyle skutecznie, że wdrapała się na drugie miejsce kryzysowego rankingu największych wpadek 2018. Jeden wpis to był za mało, więc pojawiły się kolejne, w których podróżniczka cieszyła się z zainteresowania tematem. Sprawę Martyny i butelek poznasz tutaj.

Konflikt między satyrycznym portalem Vogule Poland a TVN trwał miesiącami. Strony próbowały się dogadać, wydawały oświadczenia, a koniec końców – TVN pozwał redakcję wzywając do usunięcia treści o stracji. Cały spór dotyczy kwestii dychotomii między krytyką a hejtem oraz kwestie poszanowania praw autorskich. Niezależnie kto wygra – trzecie miejsce najgorętrzego kejsu 208 przypada właśnie tej sprawie.

Chociaż zwykle rozmawiamy o kryzysach marek, Filip Chajzer (przy dzielnym wsparciu rodziny) uplasował się na 4 miejscu wpadek 2018 roku. Lista jego osiągnięć jest długa, poczynając od całowania obcych kobiet w programie Azja Express, przez zachęcanie do linczowania dziennikarki, po różne jego wypowiedzi.

Stawkę top5 największych kryzysów 2018 zamykają Deynn oraz Majewski. Dali się poznać w 2017 roku na kanapie u Wojewódzkiego (chyba najbardziej hejtowany odcinek ever), potem Deynn oferowała 5 tys. złotych za dowody przeciw swoim hejterom. Fit blogerzy wyprowadzili się do LA po aferze z siostrą blogerki, kiedy ta ujawniła prywatną korespondencję oraz słabe zachowanie pary. W efekcie blogerzy stracili prawie wszystko.
Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments