W nowych technologiach nie ma czegoś takiego jak stagnacja. Cały czas powstają nowe portale, nowe aplikacje, rozwiązania, systemy. Chociaż może się wydawać, że Snapchat jest bardzo nowym puzzelkiem w układance social media, okazuje się, że jest już kilkoro kandydatów, którzy próbują wygryźć lidera. Oto lista 5 nowych rozwiązań, które mogą stać się bardzo popularne.

 

 • Triller - Music Video Maker

  Kręcisz kilka ujęć, dodajesz muzykę, ewentualnie montujesz elementy i aplikacja sama składa Ci teledysk godny niejednej gwiazdy z telewizji. Triller to skrzyżowanie Instagrama ze Snapchatem z podkładem muzycznym.

 • VSCO

  Najpierw był Instagram, gdzie dodawaliśmy filtry. Potem Snapchat, gdzie dodawaliśmy napisy i filtry, a teraz pora na VSCO – edytuj, publikuj, dokupuj dodatki i zostań mistrzem fotografii, a potem opublikuj to w swoich mediach społecznościowych. Apka powstała w 2013 roku, ale rusza z kopyta 😉

 • YikYak

  Łącz się z ludźmi przez YikYak! Komentuj, głosuj i dziel się. Dowiedz się co robią inni, wokół Ciebie. Dzięki geolokalizacji możesz być w kontakcie z ludźmi w pobliżu, dzieląc się pomysłami, żartami, przemyśleniami i wszystkim czym chcesz. Pytaj, pomagaj, rozmawiaj, baw się.

 • Peach

  Brzoskwinka to skrzyżowanie Slacka z komunikatorem i Twitterem. Znacie specyficzny sposób komunikacji przez Slacka? W Peach możecie podobnie. Wpisujecie gif i macie podrzucone grafiki do wyboru. Twórca Vine wyposażył swoje nowe dziecko w niezłe „magiczne słowa”, między innymi poznamy pogodę, możemy rysować gryzmoły, dzielić się piosenkami, krzyczeć, oceniać, geolokalizować się… długo by wymieniać. Nie ma prywatnych wiadomości, ale na naszym „wallu” możemy komentować i reagować… a z resztą znacie to.
  UWAGA – tylko na iOS.

I am raw html block.
Click

edit button to change this html

 • Wanelo

  Zapisz swoje wymarzone produkty ze sklepów w Wanelo. Zobacz co podoba się Twoim znajomym. Porównuj ceny z wielkich sklepów i od indywidualnych artystów, którzy sprzedają na Etsy. Lepsze wcielenie Pinteresta 😉

O tym, czy te serwisy odniosą sukces decyduje bardzo wiele czynników. Ale nie należy lekceważyć nowo powstających aplikacji i portali. Kto wie, może wśród nich jest następca Facebooka?

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments