Izolacja sprawiła, że coraz więcej osób przekonało się do transmisji live. Aby je robić, warto znać fajne narzędzia, które pomogą waszej transmisji być ciekawsze i bardziej sprzedażowe. Poznajcie trzy narzędzia do Facebook Live, które polecam.

StreamYard

Dosyć nowe, ale świetne narzędzie. Jest wersja darmowa pozwalająca na transmisję z logotypem. W wersji płatnej, około $20 miesięcznie, możemy dać swój logotyp, streamować na więcej niż 1 kanał (np. YouTube czy Twicha), dodawać pasek z różnymi tekstami oraz wyświetlać komentarze z Facebooka (zarówno w programie jak i na ekranie), jest możliwość udostępniania ekranu, więcej niż 1 osoby na transmisji – słowem pełen pakiet! Więcej info: Streamyard.com

OBS

Narzędzia do Facebook Live często są zdalne (SAASami), ale są też programy, które pobieramy na komputer. Najpopularniejszym i darmowym jest OBS, który pozwala nam na naprawdę zaawansowane rzeczy – możemy wgrywać pliki, dodawać różne źródła obrazu, streamować do różnych kanałów. Krótko mówiąc to już narzędzie dla bardziej doświadczonych streamerów, którzy wiedzą, czego oczekują od sprzętu.

Więcj info: obs.com

Belive.tv | be.live

Do tej pory bardzo popularnym narzędziem było belive.tv. Za darmo możemy zrobić do 3 transmisji miesięcznie z max 2 osobami. Poza tym, za około $25 miesięcznie, możemy robić transmisje bez limitu, z logiem i różnymi dodatkami. Jest ciut mniej rozwinięta niż Streamyard i ciut droższa. Więcej info: be.live

Inne narzędzia do Facebook Live warte sprawdzenia? Zoom umożliwia transmisję, możesz też zobaczyć live.fasttony.es.

Szukasz czegoś więcej? Narzędzia do Facebook Live to nie wszystko? Chcesz wiedzieć jak robić dobre live? Kup moj ebook o Facebook live!

Zapisz się na powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments