Now Reading
See bloggers

featured image
CompareComparing...


See bloggers

Dlaczego Wiola do mnie zadzwoniła to nie wiem, ale pamiętam, że powiedziałam jej, że blogerom brakuje fajnego warsztatowego eventu. Blog Forum Gdańsk to bardziej gala, inspiracja i ważne tematy. A trzeba coś praktycznego.

To było w czerwcu 2014, może maju. Podsunęłam pomysł, żeby zrobić treść do ściągnięcia w zamian za mail i dowiedzieć się czy blogerzy są czymś takim zainteresowani. Okazało się, że byli. Ebook napisany z tej okazji – Monetyzacja bloga – rozszedł się jak świeże bułeczki, a blogerzy szumnie tłumnie powiedzieli – TAK!

See Bloggers 1

Pierwszy event mnie ominął, bo mój brat postanowił się rozmnożyć, a że muszę dbać o potencjalnych spadkobierców mojego imperium i marki, nie pozostało mi nic innego jak pojechać do Brukseli i zająć się Bernasiem. Pocieszałam się, że kolejne See Bloggers przede mną.

See Bloggers 2 – winter is blogging

Tu już nie było wymówek – musiałam być. W ciągu prawie 2 dni wydarzyło się tyle rzeczy, że ciężko przez wszystkie przejść, więc w skrócie:

 

 • Bifor czyli urodziny Wioli

  W piątek wieczorem w Coco bifor, czyli urodziny Wioli. Poznałam parę nowych osób, pogadałam ze starymi, nie upiłam się.

 • icon

  Moja prelekcja

  Chyba fajna, bo było #mizianiePoJajkach. Prezka tu.

 • icon

  Panele dyskusyjne

  Różne tematycznie. Najmocniejszy był o współpracy na linii blogger-(agencja-marka. Tu dziewczyny i Wojtek opowiadają o tym jak blog i praca się łączą.

 • icon

  #darylosu

  #chrupkie od Lidla, 12 letnia od Granta, Bubble tea, fotobudka i nie wiem co tam jeszcze – na propsie tak bardzo.

  I kanapka od Dziuli mniam!

 • icon

  #Jadźkarysuje

  Ale co ona robi z mazakami to głowa mała. Ja tam robię to Twoje trrrr i napierniczam słowotok, a Jadźka (czyli Natalia) wziu i bziu i narysowała całą prelekcję.

 • Ludzie

  300 osób and counting. I do tego dużo nowych gęb, więc było kogo poznawać. Stare #ciągletesamegęby też. Dla odświeżenia.

 • After

  Nie lubię imprez, ale nocne rozmowy w kibelku o psach, ileś blogerów, którzy podchodzili i chcieli mnie poznać (nie wiem czy to dobrze) i za dużo Granta.

Złote myśli z prezentacji na See Bloggers

[orbit_testimonial_2][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Zła sława ciągnie się jak gumka od majtek.”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Nie ma sensu robić burzy, piszmy dobre teksty.”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Gdyby przyszło Wam do głowy coś kupić (fanów) to lepiej kupcie sobie colę!”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Nie chodzi, aby mieć największego (fanpaga).”][orbit_testimonial_2_slide testimonial_bg_color=”#81d742″ testimonial_text=”Za 5 złotych możecie mieć liczby jakie chcecie.”][/orbit_testimonial_2]
[orbit_content_box style=”blue” icon=”fa-newspaper-o”]

Relację przeczytacie też (i zobaczycie mnie) na Pomorska.tv

[/orbit_content_box]

Prezentacja

Brand24

See Bloggers za nami, ale przed nami kolejne miesiące przygotowań do następnej edycji. Na pewno trzeba będzie pozbierać przemyślenia, wspomnienia i ogarnąć, co było dobre, a co wymaga poprawy.

I zabrać się za organizację kolejnej edycji – zespół Marketing Day świetnie sobie poradził, więc See Bloggers 3 zapowiada się fajowo.

A wy – byliście? Jak oceniacie? Jeśli nie byliście – dlaczego? I czy chcecie być na See Bloggers 3?