Jeśli jeszcze nie czytaliście pierwszej części bazy, to zapraszam tutaj. W tej bazie dodaję kolejne miejsca, gdzie możecie się uczyć, rozwijać i dowiadywać nie tylko o social media marketingu, ale również o wiedzy dookoła marketingu internetowego.

Kursy i szkolenia

Darmowe lekcje na różne tematy. Można wykupić pełne kursy. Szerokie spektrum zagadnień. Poznaj między innymi kwestie designu, social media marketingu czy jak robić dobre zdjęcia. Wiedza na pewno przydatna nie tylko w pracy.

Certyfikowane przez międzynarodowe uczelnie darmowe kursy z różnych tematów. Styl uczelniany, więc mamy pana, który mówi, wyjaśnia definicje i czasem trochę przynudza 😉

Za 25$ miesięcznie można wykupić dostęp do bazy wiedzy o językach kodowania i 1000 projektów. Jest też droższa opcja. Jeśli myślisz poważnie o nauczeniu się jakiegoś języka – warto sprawdzić 14-dniowy okres próbny.

Raczej portal edukacyjny dla studentów, ale fajne lekcje kodowania dla zainteresowanych. Oczywiście za darmo. Możecie też odświeżyć parabole 😉

Możecie za darmo zrobić sobie certyfikat z Inbound marketingu w słynnym HubSpot #inbound Ważny 13 miesięcy, oczywiście po tym jak zdacie egzamin.

Przesympatyczny kurs o social media dla małych biznesów. Oczywiście za darmo i po angielsku. Podstawowa wiedza na temat najpopularniejszych serwisów społecznościowych.

Książki

 • icon

  UX i analiza ruchu w sieci

  Jeśli chcesz poznać tajniki skutecznego mierzenia Twojej strony internetowej i szukasz odpowiedzi na pytanie jakie zmiany wdrażać sprawdź książkę UX i analiza ruchu w sieci

 • icon

  Social media marketing

  Chociaż książka już stara jest naprawdę dobrze napisana. Dużo przykładów z rynku amerykańskiego, ale dobrze pokazana szersza perspektywa niż tylko social media. Zajrzyjcie do Social media marketing.

 • icon

  Marketing 3.0

  Książka Philipa Kotlera o nowych trendach w marketingu. W jakim kierunku idziemy? Co będzie ważne? Na czym warto się skupić? Dowiecie się tego z Marketing 3.0.

Macie jakieś swoje ulubione bazy wiedzy? Książki, kursy, a może jeszcze coś innego? Podzielcie się w komentarzach! Chętnie poznam nowe miejsca warte odwiedzenia!

Dodaj komentarz

avatar
  Zapisz się na powiadomienia  
Powiadom o