Dostałam zaproszenie do testowania 5pillows. Co to jest? To nowe narzędzie na polskim rynku , którego zadaniem jest wspieranie obsługi klienta. Brzmi zachęcająco i ciekawie, więc z prawdziwą przyjemnością zarejestrowałam się na 14 dniowy okres testowy…

Zapraszamy do świata 5pillows, w którym obsługa klienta jest ludzka, szybka i profesjonalna. Witaj wśród firm, które naprawdę nie lubią tracić klientów!

screenshot-app.5pillows.com 2014-09-09 12-51-50

Przejrzysty, prosty – to dwa podstawowe wnioski po odpaleniu aplikacji. Dodałam swojego gmaila (można innego maila), zmieniłam sygnaturę (Customer Service Hero bardzo mi się podoba, ale czekam na polską wersję ;). Niestety nie zmieniłam avatara, bo z jakiś względów zdjęcie się nie wgrywa – komunikat mówi tylko o błędzie nie wskazując na źródło problemu.

Możemy połączyć swoje konto z Gmailem i Twitterem (są również opcje głosowe w innych pakietach) – i jak na narzędzie do obsługi klienta przystało – zbiera nasze sprawy do rozwiązania.

screenshot-app.5pillows.com 2014-09-09 21-31-57

Niestety narzędzie, mimo ładnego wyglądu, o ile sprawdza się przy mailach, o tyle przy ćwierkach jest dość nieczytelne.

Poza skrzynką odbiorczą mamy statystyki – jak szybko odpowiadamy i na ile wiadomości.

Kontakty – miejsce na notatki, informacje o firmie, portalach społecznościowych, komunikację miedzy wami – podręczny socialCRM.

Lista to do – możemy wpisać sobie ważne zadania do wykonania i odhaczać je.

Narzędzie posiada opcję kooperacji do 10 osób, dzięki czemu możemy rzeczywiście obsługiwać całym zespołem wielu klientów. Pakiety cenowo wydają się dostępne – 4 złote miesięcznie dla małej firmy, czy 300 zł dla całej agencji, to nie aż taki wydatek.

 

screenshot-app.5pillows.com 2014-09-09 21-18-56

UPDATE – cennik październik 2015

5pillowsOczywiście mam nadzieję, że oprócz samego narzędzia, które będzie się rozwijało, pojawią się dodatkowe elementy, jak wskazówki, case study czy wersja mobilna.

Jeśli zajmujecie się obsługą klienta – na pewno warto obserwować 5pillows, bo szybko może się okazać, że to naprawdę przydatne narzędzie, które usprawni wasze działania. Zawsze możecie wypróbować – 14 dniowy okres testowy i przekonać się jak wam się korzysta z tego serwisu.

Co waszym zdaniem powinno być w takim portalu dla osób zajmujących się obsługą klienta?

Specjalna promocja dla czytelników i fanów Moniki Czaplickiej. Kup pakiet Small, Medium lub Big Pillow, a kolejne 30 dni korzystania z aplikacji dostaniesz za darmo. Tak, za free! Bez zbędnych formalności i kruczków. Po prostu, lubimy dzielić się dobrymi rzeczami Jak to zrobić? Zarejestruj się w naszej aplikacji o tu: wchodzę i wykup pakiet, który sobie upatrzyłeś. Daj nam znać na team@5pillows.com, że skusiłeś się na promocję, podając tajne hasło: MONIKA CZAPLICKA 5PILLOWS (tak, to hasło) Promocja trwa do końca września 2014, czyli 1 października będzie za późno. 😉

promocja_starter

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "5pillows"

avatar
  Zapisz się na powiadomienia  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monika Serafin
Gość

Dzięki za recenzję. Przesyłamy z 5pillows moc pozytywnej energii! 🙂

BMBM
Gość

Też “testowałem” ten produkt i niestety, ale dla mnie jest kompletnie bezużyteczny. Tak jak już pisałem do 5pillows, nie sprawdza się kompletnie gdy korzystamy z jednej skrzyni mailowej do różnych celów. A tak najczęściej jest w przypadku małej firmy/freelancerki. Wtedy robi się chaos, statystyki zamiast motywować do szybszych odpowiedzi stają się dołujące, samo zarządzanie skrzynką też nie jest za przyjemne. Ale w sytuacji kiedy byśmy mieli tylko skrzynkę a’la bok@/kontakt@/support@ czy coś takiego, prawdopodobnie było by inaczej 🙂 Warto, żeby każdy sobie sam przetestował w/w narzędzie i po prostu sam wyrobił sobie o nim opinię.

Monika Czaplicka
Gość

też testowałam na prywatnej skrzynce – i masz rację – zdecydowanie lepiej dla dedykowanych adresów.
może powstania funkcja filtrowania maili do narzędzia? 🙂

Karolina Milewicz
Gość

Nie polecam ponieważ nie szanują swoich klientów. NIGDY nie dostałem żadnej zwrotnej odpowiedzi na jakiekolwiek moje zapytanie czy problem w funkcjonowaniu. Szkoda czasu na integrację, lepiej poszukać innego dostawcę.